Zeytinburnu Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

Diş hekimi hangi durumlarda zirkonyum kron yapmayı önerir?

 • Ön veya çiğneme dişleri kaybolursa veya önemli ölçüde hasar görürse veya büyük bir köprü yapısı (6 elemana kadar) yapılması gerekir.
 • Hasta hoşgörüsüzlük nedeniyle diğer protez yöntemlerini tolere etmiyorsa. Zirkonyum biyoinerttir ve alerjik hastalar için idealdir.
 • İmplant üzerine estetik protezler gereklidir.
 • Zeytinburnu Zirkonyum Diş
 • Zeytinburnu Porselen Diş
 • Zeytinburnu Lamine Diş
 • Zeytinburnu İmplant Diş

Zirkonyum kronların fiyatları 2021 2022 2023 2024

kaç dişin restore edilmesi gerektiğine ve hasta için hangi protez seçeneğinin en uygun olduğuna bağlıdır. Örneğin, bir implant üzerindeki bir kron 49.000 rubleye mal olur. Hesaplarken hesaba katılması gerekenler:

 • bir doktor tarafından muayene
 • sorunlu alanların hazırlanması,
 • bir izlenim bırakmak, protez yapmak,
 • kurulum ve sabitleme.

Garanti ömür boyu garantilidir. Düzenli tıbbi gözetim ve ağız hijyeni ile “kendi dişlerinizin” yokluğunu sonsuza kadar unutabilirsiniz. Zirkonyum kaplamalar için bazı özel bakımlara gerek yoktur, ancak fırça, macun, irrigatör ve diş ipi seçimi sadece bir diş hekimi tarafından yapılmalıdır.

Zeytinburnu Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları
Zeytinburnu Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları

Tam Seramik (Metal İçermeyen)

Adından da anlaşılacağı gibi metal içermeyen seramik restorasyonların metal bir çerçevesi yoktur. Bunlar, mükemmel optik özelliklere sahip son derece güçlü seramik malzemelerdir. Hastalar artık Zirkonyum Oksit, Alüminyum Oksitten Lityum Disilikata kadar çeşitli seçeneklere sahip. Bunlar klinik olarak kanıtlanmış metal içermeyen seramiklerdir ve son derece biyo-uyumlu estetiktir ve hayat gibi görünen restorasyonları imal etmek için kullanılabilir.

FAYDALARI

 • Kozmetik Güzellik

Tamamı porselen kronlar yarı saydam ve pürüzsüzdür, orijinal dişlerinizin boyutu, rengi ve tonuyla eşleşir. Bu, hasarlı bir dişin gizlendiğini ve korunduğunu fark etmeyi zorlaştırır. Tam porselen kronlar, ön diş restorasyonu için mükemmel bir seçimdir.

 • Karanlık Çizgi Yok

Porselenle kaynaşmış metal kuronların (PFM) aksine, tamamı porselen kronlar, doğal diş minenizi mükemmel bir şekilde taklit eden beyaz porselenden yapıldığından koyu bir çizgi sorunu yaşamazlar. Bir taç için metale kaynaşmış porselen kullanıldığında, uzaklaşan bir diş çizgisi koyu metalin bir kısmını gösterebilir, ancak tam seramik bir taç böyle bir çizgi göstermeyecektir.

 • Alerjik değil

Tüm porselen kronlar biyouyumlu materyalden yapılmıştır, bu nedenle alerjik reaksiyon ve diş eti tahrişi riski yoktur.

 • Tek ziyaret Seçenekleri

En az iki diş ziyareti ve işlemler arasında biraz geri dönüş süresi gerektiren diğer geleneksel tekniklerin aksine  , tüm porselen kronlar tek bir randevuda yapılabilir. Kurum içi laboratuvarımız, tacınızı 24 saat içinde teslim edebilecek teknolojiyle donatılmıştır.

Sunulan tüm seramik sistem: 

IPS e.max Sistemi

Nobel Biocare – Procera

Sirona – InLab MC XL

IPS e.max® Sistemi

Bir ürün ailesi ve çeşitli işleme teknikleri olan e.max, çoğu endikasyon için estetik, metal içermeyen çözümler sağlamak için tasarlanmış tam bir seramik sistemidir. Bu sistem, piyasadaki bugüne kadarki en estetik seramik sistemi olarak kabul edilmektedir.

Durum gereksinimlerine bağlı olarak, CAD / CAM teknikleri için iki tür malzeme mevcuttur: yenilikçi IPS e.max CAD cam seramik bloklar (Lityum disilikat) ve yüksek mukavemetli zirkonyum oksit IPS e.max ZirCAD. IPS e.max, Enhanced Procera 2G yazılımı ve Sirona inLab® MC XL freze makinesi kullanılarak preslenebilir veya frezelenebilir.

 • IPS e.max Basın
 • IPS e.max CAD
 • IPS e.max ZirPress
 • IPS e.max ZirCAD

IPS e.max Ceram, tam seramik sistemin farklı bileşenleri arasındaki bağlantı elemanıdır. Artık sadece tek bir katmanlama seramiği kullanmanız yeterli, bu da cam seramikler ve zirkonyum oksit üzerinde son derece estetik sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Nobel Biocare – procera ve 2G

Hastalar yeni teknolojilerin ve tedavi yöntemlerinin daha fazla farkına varıyor ve metal içermeyen dijital restorasyonları giderek daha fazla talep ediyor

V dent Arts olarak, aralarında Procera forte ve Procera 2G olmak üzere en iyi CAD-CAM sistemlerinden bazılarına sahibiz.

Bu CAD-CAM sistemleri, dünyadaki en kapsamlı ve esnek kuron, köprü ve implant çözümlerinin sağlayıcılarıdır.

ISO 13485: 2003 ve ISO 14001: 2004’e göre sertifikalı

Procera Sabit Çözümler

Tek Kuronlar – Zirkonya, Alümina, e.max, Titanyum, Kobalt Krom

Dayanaklar – Zirkonya, Titanyum,

Köprüler (14 üniteye kadar) – Zirkonya, Titanyum, Kobalt Krom

Köprüler (kısmi) – Zirkonya, Alümina (2-4 birim), Titanyum, Kobalt Krom

PIB (İmplant Köprüleri) – Zirkonya, Titanyum,

Laminatlar – e.max

Sirona – InLab MC XL

Sirona’nın CAD / CAM sistemlerinde üretilen tam seramik restorasyonlar kendilerini klinik uygulamada milyonlarca kez kanıtlamıştır.

Sirona En İyi Kalite Etiketi, hastalarımızın çıkarına optimum sonuçları garanti eder. Sirona’nın USP’si, restorasyonları 24 saat içinde hastalarımızın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmemizdir. Hastaların protezleri için çeşitli materyal seçenekleri vardır.

Sirona Malzeme Seçenekleri

Zeytinburnu İlçesi , Zeytinburnu Merkez , Beştelsiz , Çırpıcı , Gökalp , Kazlıçeşme , Maltepe , Merkezefendi , Nuripaşa , Seyitnizam , Sümer , Telsiz , Veliefendi , Yenidoğan , Yeşiltepe

Tıkla Hemen Ara
Open chat