Beyoğlu Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları

Zirkonyum Kronlar

“Kuron”, zarar görmüş bir dişin doğal diş kronunun zirkonyum bir kron yardımı ile korunduğu zamandır. Diş kronları sabit protez protezlerine aittir ve genellikle Türkiye’deki diş hekimlerimiz tarafından, eğer etkilenen diş artık optimum şekilde bir diş dolgusu veya bir inley tenekesi ile beslenmiyorsa kullanılır.

Genel olarak, altın alaşımlı kuron, metal kron, seramik kron, tam seramik kron veya pimli kron (“pin dişi”) gibi farklı kron türleri ayırt edilir. Biz Aesthetic-Travel’da zirkonya kronu tavsiye ediyoruz, çünkü bu özel seramikten yapılmıştır ve bu nedenle tamamen metaller kullanılmadan yapılmıştır.

Beyoğlu Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları
Beyoğlu Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları

Yapay diş kronu – görevler ve tedavi

Yapay bir taç sadece çenede yeterli stabilite sağlamakla kalmaz, aynı zamanda doğal bir diş estetiğine de katkıda bulunur. Diş hekiminiz tarafından Türkiye’de kullanılabilmesi için tedavi edilecek dişin önceden hazırlanmış olması gerekmektedir. Bu amaçla, bu önce öğütülür ve diş kökünün geri kalanıyla ilgili bir izlenim kaldırılır. Daha sonra, diş kuronu bir diş laboratuarında profesyonel olarak yapılır, böylece daha sonra çenenize tam olarak oturabilir ve orijinal diş formuna benzer. Ayrıca, tepenin diş rengi, biyoestetik kalması için dişlerinizin geri kalanına göre ayarlanır.

  • Beyoğlu Zirkonyum Diş
  • Beyoğlu Porselen Diş
  • Beyoğlu Lamine Diş
  • Beyoğlu İmplant Diş


Diş kronunun malzemesine bağlı olarak farklı fiyatlar ve maliyetler, diş teknikleri ve protezlerin gerçek ömürleri farklılaşmaktadır. Size en uygun taç hangisi, Estetik Seyahat Antalya’da bizimle detaylı bir danışma yoluyla öğrenirsiniz – sadece sorun!

Zirkonyum kaplama


Zirkonyum  kaplama (Cercon, Cerec)  metal içermeyen bir diş protezidir ve bu diş malzemesi neredeyse diş rengindedir ve bu nedenle ağızda diş renginden ayırt edilemediği için özellikle diş estetiği için önemli bir rol oynar. kalan dişler. Ek olarak, zirkon genellikle diş implantlarında veya diş köprülerinde kullanılır.

Zirkonyum dioksitin özel özellikleri, düşük ısıl iletkenlik, iyi biyouyumluluk, çenede yüksek mekanik dayanım ve dolayısıyla nispeten iyi bir uzun vadeli stabilitedir.

Uygun bir bilgisayar programı ile hem diş kronunun çerçevesi, diş rengi ve özellikle kuron kenarları yeniden işlenip inceltilebilir. Daha sonra ağızda fazla dikkat çekmemek için zirkonyum kaplama ek olarak ince bir seramik tabakası ile kaplanır.

Zirkonyum kaplama – Türkiye’den en uygun protezler

Zirconium Crown’u tavsiye edebilirsiniz. Sadece genel deneyimlerinin çok olumlu olması ve tam seramik kron gibi diğer kronlara kıyasla maliyetlerin dezavantaj getirmemesi değil. Aksine, zirkonyumdan yapılan diş kronlarının uzun ömürlülüğü ve diş estetiği benzersiz olduğu için – kendiniz görün!

Zirkonyum diş kaplamasının avantajları:

Zir zirkonyum taç ağızda tek tek ve böylece hemen hemen hiç görülebilir boyanabilen

Zir zirkonyum taç yüksek bir mekanik mukavemet ve uzun bir hizmet ömrüne sahip

zirkonyum taç yüksek bir biyo-uyumluluğa sahip

seramik malzemeler ile karşılaştırıldığında, zirkonya daha yüksek bir mukavemete sahip

olduğu zirkonyum kaplama durumunda, dişin boynunda siyah kenarlar yoktur

Zirkonya kronlar paranın karşılığını verir

Diş Zirkonyum diş malzemesi,  birçok olumlu özelliği nedeniyle implantolojide (diş implantları) sıklıkla kullanılır 

Beyoğlu Zirkonyum Porselen İmplant Lamine Lamina Diş Kaplama Fiyatları Gülüş Tasarımı 2021 2022 2023 2024

BEYOĞLU İLÇESİ , BEYOĞLU MERKEZ , ARAPCAMİİ ,ASMALIMESCİT , BEDRETTİN , BEREKETZADE , BOSTAN , BÜLBÜL , CAMİİKEBİR, ÇATMAMESCİT , CİHANGİR , DOLAPDERE , EMEKYEMEZ , EVLİYAÇELEBİ , FİRUZAĞA , GALATASARAY , GÜMÜŞSUYU , HACIAHMET , HACIHÜSREV , HACIMİMİ , HALICIOĞLU , HASKÖY , HÜSEYİNAĞA , İSTİKLAL , KABATAŞ , KADIMEHMETEFENDİ , KALYONCUKULLUĞU , KAMERHATUN , KAPTANPAŞA , KARAKÖY , KARAMUSTAFAPAŞA , KASIMPAŞA , KATİPMUSTAFAÇELEBİ , KEÇECİPİRİ , KEMANKEŞ , KILIÇALİPAŞA , KOCATEPE , KÜÇÜKPİYALE , KULAKSIZ , KULOĞLU , MÜEYYETZADE , ÖMERAVNİ , ÖRNEKTEPE , PİRİPAŞA , PİYALEPAŞA , PÜRTELAŞ , ŞAHKULU , ŞEHİTMUHTAR , ŞİŞHANE , SURURİMEHMETEFENDİ , SÜTLÜCE , TAKSİM , TARLABAŞI , TEPEBAŞI , TOMTOM , YAHYAKAHYA MAHALLESİ-SEMTİ

Tıkla Hemen Ara
Open chat