Bağcılar Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları

Neden zirkonyum porselen tercih edilmelidir?

Zirkonyum esaslı porselenin ışık geçirgenlik özelliği sayesinde doğal dişlerle tam bir uyum sağlanabilir. Bu sayede mükemmel bir estetik sonuç elde edilebilir.
Altında metal yansıması olmadığı için metal alt yapılı porselende görülen yapay görüntü oluşmaz.

Sakız uyumu, geleneksel metal tabanlı porselenden çok daha iyidir. Metal alt yapılı porselende sıklıkla görülen diş eti rengi zirkonyumda kesinlikle görünmez.
% 99 doku dostu olduğu için alerjik değildir. Genel vücut sağlığı açısından metal destekli protezlere göre daha avantajlıdır.

Bağcılar zirkonyum nedir? fiyatları 2021 2022 2023 2024

 • Bağcılar Zirkonyum Diş
 • Bağcılar Porselen Diş
 • Bağcılar Lamine Diş
 • Bağcılar İmplant Diş

Metal alt yapılı porselene göre çok iyi ısı yalıtım özelliğine sahip olduğundan dişe daha az ısı iletirler. Bu sayede zirkonyum esaslı porselen uygulanan dişlerin sıcak / soğuk hassasiyeti oluşmaz.
900-1200 megapiksel gibi yüksek dirençleri sayesinde arka dişlerde de güvenle kullanılabilirler. Gücü ile ışığı geçirecek kadar zarif ve estetiktirler.
Alttan gelen dişlerin rengini maskeleme özelliğine sahip olduğu için çok koyu renkli dişler bile mükemmel estetik sonuçlar ile elde edilebilir.

Çok hassas bir çalışma ile üretilirler ve kesilen diş yüzeyi ile uyumludurlar. Bu şekilde zirkonyum, bakterilerin sızabileceği Aralık ayı olmadığı için porselen ile diş arasında boşluk oluşmasına izin vermez.

Ağızda kötü tat duyusuna, diş eti problemlerine ve ağız kokusuna neden olmayan sağlıklı malzemelerdir.
Hem ön hem de arka dişlerde güvenle kullanılabilirler.

Bağcılar Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları
Bağcılar Zirkonyum Diş 0532 438 1303 Kaplama Fiyatları

Diş kronları, hasar görmüş bir dişin görünümünü ve işlevini eski haline getirmek için uzun zamandır bir çözüm olmuştur. Bu diş şeklindeki kapaklar dişlerinizi onarmaya ve gülümsemenizi iyileştirmeye yardımcı olur.

Diş hekiminiz bir diş tacına ihtiyacınız olduğunu söylediğinde, aklınıza iki soru gelebilir: Benim için en iyi diş tacı türü hangisidir? Ve maliyeti nedir?

Bu kısa kılavuz, farklı diş kronu türlerini ve maliyeti anlamanıza yardımcı olacaktır.

Ama Öncelikle, Gerçekten Bir Taca İhtiyacınız Var mı ?

Farklı tipte diş kronlarına ve maliyetine bakmadan önce, bir kron, bir dolgu, bir onley veya sadece bir dolguya ihtiyacınız olup olmadığından nasıl emin olabilirsiniz ?

İlk ofis ziyaretiniz sırasında kapsamlı bir muayeneden sonra, diş hekiminiz özel durumunuzu değerlendirecek ve olası tedaviler konusunda size rehberlik edecektir. Genel olarak, diş tacı almanın en yaygın nedenlerinden bazıları şunlardır:

 • Ciddi çürük veya çürükten sonra zayıflamış bir diş
 • Bir implantı örtmek için
 • Büyük bir dolguyu değiştirmek için
 • Hasar görmüş veya çatlamış doğal bir diş
 • Kanal geçirmiş bir diş (özellikle arka dişler)
 • Isırığınızı hizalamak için
 • Estetik amaçlar için: Dişlerinizin boyutunu, şeklini ve rengini düzelterek daha güzel bir gülüş elde etmek.

Bir Taç Almak Neleri İçerir?

Çoğu durumda, ısmarlama bir krona ihtiyacınız varsa, diş hekiminizi birkaç kez ziyaret etmeye hazır olun. CEREC ®  veya benzeri bir cihaza sahip olmadıkça, bir diş hekiminin tek bir randevuda yapabileceği bir şey değildir , bu da hastaların tacı tek bir ziyarette almasına olanak tanır.

Bağcılar İlçesi , Bağcılar Merkez , Bağlar , Barbaros , Çınar , Demirkapı , Fevziçakmak , Göztepe , Güneşli , Hürriyet , İnönü , Kazımkarabekir , Kemalpaşa , Kirazlı , Mahmutbey , Sancaktepe , Yavuzselim , Yenigün , Yıldıztepe , Yüzyıl

Tıkla Hemen Ara
Open chat