Çocuk Dişleri

Çocuğunuzun diş sorunları varsa veya Zirkonyum ‘de rutin bir kontrol için sadece çocuk diş hekimi arıyorsanız, onu bize getirin. Aile Seçimi Dental, altında diş tedavilerinin önde gelen sağlayıcılarından biridir. Temel diş temizliği, dolgu macunu uygulaması, florür tedavileri, diş tellerinin takılması veya kanal tedavisi olsun, size ve ailenize yardımcı olmak için buradayız.

Aile Diş Bakımı
Aile Diş Bakımı

Gergin ve bazen sabırsız olabildikleri için çocukları diş hekimine götürmenin zor olabileceğini anlıyoruz, bu yüzden kliniğimizi olabildiğince çocuk dostu hale getirdik. Doktorlarımız, çocuğunuzun mümkün olduğunca rahat etmesi için her türlü çabanın gösterildiğinden emin olacaktır.

Çocukların daha fazla ücretsiz diş hizmetine ihtiyacı var

Çocukların diş problemleri geliştirme şansının daha yüksek olmasının iki nedeni vardır. Öncelikle süt dişleri veya süt dişleri daha ince mine kaplaması nedeniyle kalıcı dişlere göre daha yumuşaktır. Çocukların daha sonra dişlerini temizlemeden şekerli meyve suları içmeleri ve çikolata yemeleri daha olasıdır.

İkincisi, süt dişleri henüz çıkmamışken çocuğunuzun kalıcı dişlerini zaten büyütmekte olabileceğidir.

Çocuklara her altı ayda bir diş muayenesi yapılmalıdır

Gelişmelerin izlenebilmesi için her altı ayda bir çocuğu diş hekimine götürmek önemlidir. Doktorlarımız çürüklere dikkat ederken çocuğunuzun dişlerindeki minenin sağlığını kontrol edecek. Zirkonyum’de pediatrik diş hekimliği hizmeti verdiğimiz iki tesisimiz var. 98. Cadde’de bir yerimiz var. Randevunuzu bugün planlayın veya iletişim sayfamızı ziyaret edin ve size en yakın ofisi arayın.

Yetişkinler için dişleriniz

Yetişkinler için de diş bakımı sağladığımızı söylemekten mutluluk duyuyoruz. Zirkonyum kaliteli ve uygun fiyatlı bir kozmetik diş hekimi arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Zirkonyum kapsamında verdiğimiz diş hizmetleri

Flor tedavisi ve temizlik gibi koruyucu diş hizmetleri veriyoruz; diş muayeneleri ve röntgenler ile diş beyazlatma, diş kapakları, kronlar (metal / porselen), kök kanalları, protezler ve daha fazlası gibi teşhis hizmetleri.

Önleyici bir önlem olarak her altı ayda bir diş muayenesinden geçmenizi tavsiye ederiz.

Zirkonyum’de diş tedavilerinizi tedavi etmenin faydaları.

İyi diş tedavisi kendi adına konuşur. Kliniklerimizde yüzlerce insanı tedavi ettik ve hepsi güzel gülümsemelerle dışarı çıktı.

Hastalarımıza şefkatle davranıyor ve tedavinin her aşamasında rahat etmenizi sağlamak için açık bir diyalog sürdürmeye söz veriyoruz.

Tıkla Hemen Ara
Open chat